Click here to send us your inquires or call (852) 36130518

 ZIMSKA SEZONA

Datum Koledar  Ime tekmovanja   Kategorija   Bazen
10.09.16 KK Mini maraton  Koper (1100 m) kategorije
11.09.16 BP 7. Biserov maraton  Piran (1300/2600 m) kategorije
08.10.16 LEN START 2016  Kranj kategorije 25
15.10.16 TK Štoping 1  Kranj kategorije 25
15.10.16 RR 10. pokal Ribnica  Ribnica mlajše kategorije 25
22.10.16 TK Štoping 2  Kranj kategorije 25
23.10.16 VV 1. kolo troboja FR-BM-VV  Velenje kategorije 25
29.10.16 LEN Pokal Delfin  Ljubljana kategorije 25
05.11.16 LEN Mednarodni miting Kranjska čebela  Kranj kategorije 25
12.11. - 13.11.16 LEN 31. Pokal mesta Celja  Celje kategorije 25
19.11. - 20.11.16 TK Špelin in Vesnin Memorial  Kranj absolutno 25
26.11.16 PZS 24. Božičev memorial  Maribor kategorije 25
02.12.16 PZS 9. Pokal Ruš  Ruše mlajše kategorije 25
03.12.16 LEN 25. mednarodni miting Miklavž  Ljubljana mlajše kategorije 25
06.12. - 11.12.16 PZS Člansko svetovno prvestvo  Windsor (CAN) absolutno 25
08.12. - 10.12.16 PZS Osmeroboj narodov  Košice mladici, kadeti 50
09.12.16 BM 2. kolo troboja FR-BM-VV  Meribor kategorije 25
10.12.16 IL MM Ilirija challenge  Ljubljana kategorije 25
16.12.16 TK 3. kolo gorenjske regije  Kranj kategorije 25
17.12.16 PZS 1. kolo Ljubljanske regije  Ljubljana kategorije 25
17.12. - 18.12.16 LEN Mednarodni miting Maribor  Maribor kategorije 50
06.01.17 TK Štoping 4  Kranj kategorije 25
07.01.17 PZS 2. kolo Ljubljanske regije  Ljubljana kategorije 25
07.01.17 VV 3. kolo troboja FR-BM-VV  Velenje kategorije 25
10.01.17 ZVK Prvenstvo v daljinskem plavanju  Kranj kategorije 50
14.01.17 PZS 3. kolo Ljubljanske regije  Ljubljana kategorije 25
14.01. - 15.01.17 PZS MM Zvezda/Star  Kranj kategorije 50
21.01.17 TK MM Dr FIG  Kranj kategorije 25
22.01.17 PZD Pokal zdravilišča Radenci  Radenci mlajše kategorije 25
26.01. - 29.01.17 BM Združeno prvenstvo  Maribor absolutno, mladinci, kadeti 25
03.02. - 05.02.17 TK,KK Moštveno prvenstvo  Kranj dečki/delice 25
11.02. - 12.02.17 KK Moštveno prvensstvo  Kranj mlajši dečki, mlajše deklice 25
11.03. - 12.03.17 PZS Pokal ježek  Ljubljana mlajše kategorije 25
18.03.17 BM Prvenstvo Slovenije  Maribor veterani 25
25.03. - 26.03.17 PZS Četveroboj BIH:CRO:SRB:SLO  Banja Luka kategorije 25
13.12. - 17.12.17 LEN Evropsko prvenstvo  Copenhagen absolutno 25

 LETNA SEZONA

Datum  Koledar Ime tekmovanja   Kategorija  Bazen 
04.03.17 1. kolo troboja BM-VV-FR   kategorije 50
18.03.17 PZS 1. kolo Ljubljanske regije  Ljubljana kategorije 50
18.03. - 19.03.17 PZS Mednarodni miting Ravne  Ravne na Koroškem kategorije 50
25.03.17 PZS 2. kolo Ljubljanske regije  Ljubljana kategorije 50
25.03. - 26.03.17 KK MM Pingvinček  Kranj kategorije 50
01.04. - 02.04.17 PZS Velikonočni miting  Celje kategorije 25
01.04. - 02.04.17 PZS Četveroboj BIH-SLO-CRO-SRB   člani, mladinci, kadeti 50
08.04.17 PZS 3. kolo Ljubljanske regije  Ljubljana kateorije 50
08.04.17 PDM MM Pomlad  Maribor kategorije 50
08.04. - 09.04.17 PZS Multinationals Cup   mladinci 50
15.04.17 PZS 2. kolo troboja BM-VV-FR   kategorije 50
06.05.17 IL MM Ilirija  Ljubljana kategorije 50
12.05.17 PZS 3. kolo troboja BM-VV-FR   kategorije 50
13.05. - 14.05.17 TP Pokal Terme Ptuj  Ptuj kategorije 50
20.05.17 VV Mariničev memorial  Velenje mlajše kategorije 25
20.05. - 21.05.17 LL Pokal Mesta Ljubljana  Ljubljana kategorije 50
27.05.17 PZS Pokal Jožeta Rebca  Radovljica kategorije 50
27.05.17 PZS MM Krško  Brestanica kategorije 50
03.06. - 04.06.17 TK Mednarodno prvenstvo Kranja  Kranj kategorije 50
10.06.17 FR MM Boberček  Ravne na Koroškem kategorije 50
17.06.17 IL Mišov memorial  Ljubljana mlajše kategorije 50
25.06.17 NG Pokal Primorske  Nova Gorica kategorije 50
28.06. - 02.07.17 LEN Mladinsko evropsko prvenstvo  Netanya (ISR) kadeti, mladinci 50
30.06. - 09.07.17 PZS Sedozemske igre  Tarragona(SPA) absolutno 50
01.07.17 KA MM Veronika  Kamnik kategorije 50
08.07.17 KK Pokal Koper  Koper kategorije 50
14.07. - 30.07.17 FIN Svetovno prvenstvo  Budimpešta absolutno 50
15.07. - 16.07.17 PZS Moštveno prvensvo Slovenije   mlajši dečki, mlajše deklice 50
21.07. - 23.07.17 PZS Moštveno prvenstvo Slovenije   dečki, drklice 50
22.07. - 30.07.17 LEN EYOF  GYOR kadeti 50
03.08. - 06.08.17 PZS Odprto, združeno prvenstvo Slovenije   člani, mladinci, kadeti 50
19.08. - 30.08.17 PZS Univerziada  Taipei absolutno 50
  30 do 8 dni pred tekmovanjem
  Zadnji teden pred tekmovanjem

*

  Okvirni datum
Opomba:   Vsi navedeni datumi so točno vpisani v času objave tekmovanja. Prosim preverite datume na uradnih straneh tekmovanj.
Če želite vpis ali spremembo datuma vašega tekmovanja v koledar sporočite na :: moj E-NASLOV ::